on June 23, 2015 by nawigacjadlaciebie in Nawigacja dla Ciebie, Comments Off

Jak odblokować nawigację GPS z systemem Windows CE?

Każda kupiona nawigacja samochodowa posiada pewne, które utrudnia instalowanie w urządzeniu innej wersji oprogramowania niż ta, która została zainstalowana przez producenta.

Zmusza się przez to użytkowników do drogiej aktualizacji już zainstalowanej mapy.

Aktualnie można jednak zaobserwować, że niektórzy producenci zaczynają odchodzić od takich zabiegów i fabrycznie dają możliwość zainstalowania innego oprogramowania.

Nielicznym producentem nawigacji samochodowych, który w nowych modelach daje możliwość zajrzenia w system Windows CE jest firma Lark. I w przypadku tych modeli najłatwiej jest przeprowadzić odblokowanie nawigacji samochodowej.

Bezinwazyjna metoda odblokowania urzadzenia GPS.

Metoda ta pozwala na bezproblemowe dotarcie do katalogów i plików zarówno wpisanych w urządzeniu jak i na włożonej do nawigacji karcie pamięci.

Polega na braku ingerencji w strukturę plików i rejestrów (ich zamianę) jak ma to miejsce w przypadku przeobrażenia urządzenia do postaci PDA. Jak więc łatwo zgadnąć jest ona dedykowana dla tych, którzy pragną wgrać sobie do nawigacji jakikolwiek inny zakupiony program nawigacyjny.

Następnie instalujemy go na wspomnianą kartę wraz z posiadaną mapą i używamy.

W przypodku wyciągnięcia jej z nawigacji – ta będzie jak nowa, czyli zablokowana.

Soft pod konkretny model urządzenia, czy już gotowe karty do nawigacji możemy kupić w dobrych sklepach internetowych z nawigacjami.

Wystarczy tylko na taką kartę wgrać odpowiednią mapę i gotowe.

Ceny takich gotowych kart nie powinny przekraczać kwoty około zbliżonej do 50 złotych co czyni całą operację niedrogą i wygodną dla użytkownika.

Tags: ,

No Comments

Comments are disabled.